De Koningshoeve< Terug
Groep
Attracties, Congrescentra, Restaurants, Streekproducten, Uitgaan
Type
Congres- en vergaderaccommodatie, Partylocatie of zaalverhuur, Restaurant, Speeltuin, Streekproducten
Omschrijving
Restaurant
In Restaurant De Koningshoeve verwelkomen we u graag voor een lunch, diner, high tea of gewoon een kop koffie. Bij lekker weer kunt u genieten van het terras op het zuiden, terwijl de kinderen zich vermaken in de speeltuin of op het skelterparcours. Op koudere dagen kunt u opwarmen bij de open haard!
Kinderen
In de zomermaanden is er een labyrint in de maisvelden rondom het restaurant. Kinderen kunnen er ronddwalen en opdracht doen om het einde van het doolhof te vinden. Als het mooi weer is de kinderen buiten spelen op de skelterbaan, trampoline of andere toestellen in de speeltuin. Bij minder mooi weer is er een kleine gastenhoek met speelhoek, flipperkast en tafelvoetbal.
Congres- en vergaderaccommodatie
Onze Hooizolder en ons Voorhuys zijn uitermate geschikte locaties voor uw vergadering. Wij hebben een aantal arrangementen beschikbaar; Bijvoorbeeld met lunch en diner, of alleen zaalhuur met koffie en thee.
Bruiloften
De Koningshoeve is een officiële trouwlocatie. Wij ontzorgen u graag door alles voor deze dag uit handen te nemen als het gaat om dineren, trouwen en feesten. Het Ja-woord kan bij ons worden gegeven op de Hooizolder, of bij mooi weer in ons trouwprieel buiten.
Feesten en partijen
Heeft u iets te vieren? Dan bent u bij ons aan het juiste adres als het gaat om een sfeervolle locatie. Op de bovenverdieping kunnen wij ca. 180 gasten verwelkomen. Wilt u met een aantal mensen rustig vergaderen in een landelijke omgeving? Op de bovenverdieping kunt u in alle rust een dag of dagdeel doorbrengen. Of het gaat om groepjes van 10 personen of om 100 personen, wij bieden u alle mogelijkheden. Daarnaast hebben wij sinds 2019 op de begane grond een prachtige locatie voor kleinere gezelschappen, 't Voorhuys.
Boerderijwinkel
In ons restaurant en in ’t Voorhuys (voorheen Landwinkel) hebben wij een selectie aan (Hoeksche Waardse) streekproducten. Denk hierbij aan Hoeksche Chips, Hoeksche Waards tussendoortje en pannenkoekenmix. Daarnaast verkopen wij vijf kazen van de Biostee; Jongeblom, Pittige Tante, Ouwe knar, Rauwdouwer, Eeuwige vrijgezel en Truffelkaas.
Openingsdata en tijden
- zondag
- 11:00 - 23:00
- dinsdag
- 11:00 - 23:00
- woensdag
- 11:00 - 23:00
- donderdag
- 11:00 - 23:00
- vrijdag
- 11:00 - 23:00
- zaterdag
- 11:00 - 23:00
Overige informatie
Accommodatie
- Soort gebouw
- Boerderij
Capaciteit
- Capaciteit grootste zaal
- 220
- Aantal zalen
- 2
- Aantal personen
- 180
Cultuur
- Reserveren
- reserveren aangeraden
- reserveren aangeraden in hoogseizoen
- reserveren voor groepen verplicht
Doelgroep
- gezinnen
- Ja
- kinderen
- Ja
- groepen
- Ja
- zakelijk
- Ja
- volwassenen
- Ja
- senioren
- Ja
Eetgelegenheid
- Afhalen mogelijk
- Nee
- Bezorging mogelijk
- Nee
- Ontbijt
- Nee
- Lunch
- Ja
- Diner
- Ja
- Type eetgelegenheid
- restaurant
- Nationaliteit keuken
- Frans
- Nederlands
Faciliteiten (Algemeen)
- Restaurant (voor gasten)
- Ja
Fietsverhuur
- Oplaadpunt elek. fiets
- Ja
Huisdieren
- Huisdieren
- Huisdieren niet toegestaan
Lidmaatschappen
- Lid VVV
- Ja
Ligging
- Buiten het centrum
- Ja
- Landelijk gelegen
- Ja
Recreatie
- Bar
- Ja
Vervoer
- Eigen parkeerterrein
- Ja
- Parkeergarage
- Nee
- Betaald parkeren
- Nee
Verwarming
- Airconditioning
- Ja
- Open haard
- Ja
Verzorging
- High Teas
- Ja
Voor kinderen
- Kinderstoel
- Ja
- Kinderspeelhoek
- Ja
- Speeltuin
- Ja
Voorzieningen betaling
- Betaalmogelijkheden
- Chipknip
- Contant
- Creditcard
- PIN
Voorzieningen gehandicapten
- Toegankelijk voor gehandicapten
- Ja
- rolstoeltoegankelijk toilet
- Ja
- Rook en Dier-vrij (ivm Cara)
- gedeeltelijk
- Hulphond toegestaan
- Ja
- Toelichting toegankelijkheid
- Alle ruimtes zijn met een rolstoel bereikbaar, naar de bovenverdieping is een lift aanwezig.
Locatie op kaart